Google весь рік шпигував за користувачами Android

поділитись
Корпорація переходить всі межі

Все частіше журналісти і правозахисники говорять про те, що в руках цифрових корпорацій сконцентровано дуже багато інформації про користувачів. Судові позови останніх років лише підтверджують це. В більшості випадків користувачі навіть не знають, яка саме інформація збирається, аналізується як і кому потім передається. Пильна увага до цієї проблеми допомагає відкривати все нові і нові подробиці глобального стеження. Як повідомляє сайт Quartz, смартфони на Android протягом всього поточного року збирали і передавали дані про розташування на сервера Google, навіть з вимкненим GPS.

За даними Quartz, смартфони на Android з початку 2017 року відправляли дані про своє місцезнаходження на сервера Google. Інформація передавалася за допомогою стільникової мережі та Wi-Fi. В Quartz зазначили, що інформація також відправлялася, якщо пристрій було скинуто до заводських налаштувань. Дані передавалися кожен раз, коли користувач знаходився в зоні дії нової вежі стільникового мережі. Пристрою, без SIM-карт відправляли дані про підключеної до мережі Wi-Fi.

У прес-службі Google підтвердили факт збору інформації про місцезнаходження. У компанії повідомили, що дані передавалися в зашифрованому вигляді, ніколи не зберігалися і не використовувалися. Вони потрібні були для відправки повідомлень від сервісів компанії. Google пообіцяла припинити стеження за користувачами до кінця листопада 2017 року.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про спроби децентралізації інтернету

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
Google, Android, стеження
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
16.12.2017
Тепер і Apple втрачає своїх прихильників
0
0
10:45 18.12.2017
Голод і глобальне потепління будуть вбиті одним пострілом
0
0
07:06 18.12.2017
Військові 5 років ганялися за тарілками
0
0
02:34 18.12.2017
Історія Індії складніше, ніж нам здавалося
0
0
00:15 18.12.2017