Google оголосила про нову ініціативу, спрямовану на поліпшення якості додатків для OS Wear для розумних годин, шляхом створення процесу перевірки Play Маркету.

Процес перегляду додатків Wear був представлений з Android Wear 2.0, але залишався необов'язковим. Розробники тепер повинні пройти цей огляд, якщо вони хочуть, щоб "додатка відображалися на операційній системі Wear за допомогою Google-версії Google Play Store". При цьому вона обов'язкова, Google сподівається підвищити якість додатків і роздрукувати презентацію.

Цей "легкий огляд програм" включає вісім критеріїв, згрупованих за "функціональності", а також "візуальний дизайн та взаємодія з користувачем".

Популярні новини зараз

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію: "Хто не бажає, повинні"

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

У повідомленні в блозі Google виділяє загальні проблеми, наприклад, відсутність підтримки різних типів екранів, включаючи круглі і квадратні, а також дисплеї з вирізами. Крім того, розробники повинні включати в список як мінімум один знімок екрана програми Wear OS.

Додатки New Wear будуть ознайомлені з цими рекомендаціями 1 жовтня 2018 року, а існуючі програми Wear будуть працювати до 4 березня 2019 року. Якщо додаток для Wear OS не пройшло перевірку, оновлення мобільного додатка не буде заблоковано.

Між тим Google радить, щоб додатка Wear, все ще перебувають на стадії розробки, використовували ручне розгортання або тестування через консоль Google Play.

Нагадаємо, що New York Times повідомив, що багато SmartTV мають секретне ПО Samba TV, яка аналізує дані з 13,5 млн телевізорів у США для кращого розуміння переваг користувачів і подальшого націлювання їх рекламою.

Як повідомляв раніше Знай.uа, хакери навчилися зламувати нагрудні камери поліцейських, і не тільки просмартивать відеоматеріал, але і видаляти їх звідти. Про це розповів консультант з кібербезпеки компанії Nuix Джош Мітчелл на щорічній хакерської конференції DefCon.

Також Знай.uа писав про те, що в Google Chrome з'явилася дуже корисна функція. Одним з трюків для прискорення завантаження веб-сторінок і скорочення обсягу даних є Lazy Loading.