Новий час висуває жорсткі вимоги до корпорацій. І Bayer, як повідомляють російські ЗМІ, готова відповідати цим вимогам. Освоєння цифрових технологій в галузі медицини і сільського господарства стало важливим напрямом діяльності компанії. Підтримка сотень технологічних стартапів і міжнародні конкурси дозволяють компанії відповідати епосі.

Корпорація Bayer нещодавно відсвяткувала півтора сторіччя з дня свого заснування. В історії компанії були злети і падіння, великі відкриття і епізоди співучасті в жахливих злочинах. За період свого існування фірма встигла подарувати світу аспірин і Циклон-Б. Сьогодні інтереси корпорації простягаються від спорту до промислового будівництва, а офіси діють більш ніж в 60 країнах світу. Однак пріоритетним напрямком залишається хімічна промисловість.

Анастасія Аширова, координатор ІТ-проектів компанії Bayer і спікер федеральної конференції Innovate or Die, розповіла як корпорація шукає і знаходить рішення для швидкого розвитку в областях digital health і digital farming.

«Все просто. Bayer дотримується стратегії відкритих інновацій, у рамках якої ініціював цілу низку програм, спрямованих на розвиток інновацій в галузі охорони здоров'я. До Grants4Apps були запущені Grants4Leads — проект з новим молекулярним кандидатам, Grants4Targets — новим молекулярним мішенях, PartnerYourAntibodies — інноваційним розробкам лікарських засобів. Ще один проект цього напряму ― CoLaborator, лабораторне простір для науковців».

Тренд в області цифрових сервісів в медицині продовжує набирати обертів: на ринку представлено безліч пристроїв і мобільних додатків для контролю здоров'я, діагностики та прийняття лікарського рішення. Саме цей тренд спонукав Bayer в 2013 році запустити програму Grants4Apps в Німеччині.

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Показати ще

У 2016 році конкурс був запущений і в інших країнах: в Іспанії, Китаї, Сінгапурі, Кореї, Японії, Канаді, Італії та Росії. Фахівці Bayer проводять індустріальну оцінку стартапів, а експерти ФРИИ надають командам консультації з розвитку бізнесу, дають рекомендації щодо виходу на нові ринки.

Цифрові технології мають величезний потенціал. Розуміючи їх значимість, а також той факт, що для розвитку інновацій важливою є взаємодія з різними зацікавленими сторонами — науковими інститутами, фондами розвитку, підприємцями, Bayer дотримується стратегії відкритих інновацій. G4A одна з ініціатив в рамках даної стратегії, що покликана створити сприятливе середовище для розвитку стартапів на стику медицини, сільського господарства і цифрових технологій.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про міфи навколо ГМО