Huawei складе конкуренцію Apple в технології розпізнавання осіб Для формування 3D-моделі особи система буде захоплювати 300 000 точок, і їй на це знадобиться всього 10 секунд. Щоправда, у якому саме смартфон Huawei з'явиться це диво техніки, поки невідомо.

Huawei вже давно змагається з Apple на ринку смартфонів, і зараз намагається вивести "гонку озброєнь" на новий рівень. Презентувавши Honor V10, компанія розповіла про нову систему створення структурної картки обличчя, яка дуже нагадує технологію розпізнавання осіб TrueDepth від Apple.

Вона точно так само використовує комбінацію інфрачервоного випромінювання і проектора для формування 3D-моделі особи, тільки захоплює 300 000 точок - в 10 разів більше, ніж може iPhone X. При цьому, Huawei знадобиться всього 10 секунд на створення набагато більш складної моделі.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Показати ще

Навіть анимодзи копіюють виразу обличчя користувачів набагато точніше, чого не можна сказати про iPhone X.

Google також подбати про безпеку інформації своїх користувачів. Інженери компанії Google Хі Чжун Рю і Флоріан Шрофф розробили цікаву технологію, що дозволяє визначити, коли хтось сторонній дивиться на екран телефону.

Таку технологію планують впровадити в смартфони компанії Google Pixel, використовуючи фронтальну камеру і систему управління рухом очей. За спеціальним алгоритмом телефон зможе визначати, що в екран дивиться хто, крім власника, і покаже попередження.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи знайшли водоростей-вбивць.