Американський інженер-винахідник та глава компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск провів масштабний експеримент з порятунку космічного корабля.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро нові випробування розповіли та показали на сторінці SpaceX в Instagram.
Йдеться про систему м'якої екстреної посадки капсули з екіпажем на той випадок, якщо з ракетою станеться щось погане вже на перших секундах польоту.
Випробування провели на території військового центру Naval Air Facility під Ель-Сентро на півдні штату Каліфорнія. Це місце також стадо відомим за зйомками американського бойовика "Морпіхи" (2005).
SpaceX випробовувала наднову парашутну систему на Crew Dragon.
Це 16-й тест аварійно-рятувальної системи космічного корабля Crew Dragon (він же Dragon-2).
Дослідникам потрібно було зрозуміти, наскільки успішним буде гальмування падаючої капсули, якщо при запуску ракети вже на невеликій висоті станеться аварія і доведеться в екстреному порядку катапультувати корабель і розкривати парашути.
Секретні зброю США відправлять за межі Землі
Компанія Ілона Маска SpaceX отримала контракт на запуск секретного військового супутника за допомогою важкої ракети-носія Falcon Heavy.
Вартість контракту — 130 мільйонів доларів. Запуск ракети Delta IV Heavy від United Launch Alliance — компанії-конкурента SpaceX — обходиться в 350 мільйонів доларів, тобто майже в три рази дорожче.
За умовами контракту, укладеного ВВС США зі SpaceX, ракета Falcon Heavy із супутником AFSPC-52 буде запущена з мису Канаверал. Запуск відбудеться в 2020 році з космодрому космічного центру імені Кеннеді у Флориді. Зазначається, що це перший військовий контракт SpaceX для Falcon Heavy.
Дивіться: Ілон Маск про свої космічні плани
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Ілон Маск має намір довести, що людство живе в Матриці. Для цього він спеціально запросив групу вчених і особисто очолив дослідження. В серпні відбудеться прес-конференція, на якій Ілон Маск розповість про своєнове дослідження.
Гіпотезу про симуляцію реальності сформулював відомий шведський філософ-трансгуманист Нік Бостром. Вперше вона була озвучена в 2003 році в журналі Philosophical Quarterly.