Творець компанії Tesla і винахідник Ілон Маск вирішив, що в силах довести людству справжність теорії про те, що люди живуть в матриці. Для цього він спеціально запросив групу вчених і особисто очолив дослідження. Про це повідомляє Micetimes.asia.

Попередньо прес-конференція призначена на серпень. Тоді, в Каліфорнії Ілон Маск і розповість про своєму новому дослідженні. Відеоанонс заходи повинен з'явитися вже в липні.

Винахідник Ілон Маск ще пару років тому робив сенсаційну заяву про життя в матриці, однак тоді його заяву ніким не було сприйнято всерйоз.

Гіпотезу про симуляції реальності, про яку йде мова, сформулював відомий шведський філософ-трансгуманист Нік Бостром. Вперше вона була озвучена в 2003 році в журналі Philosophical Quarterly.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

У 2012 році група вчених вже проробляла і обмірковувала створення складної моделі, яка фактично б являла собою програму-симуляцію, однак проблема на той момент складалася в масштабах такої моделі.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" глава Tesla Ілон Маск розіслав усім співробітникам електронний лист про те, що в компанії виявився диверсант, який здійснив "прямі зміни в коді" внутрішніх систем і передавав дані третім особам.

Маск впевнений, що неназваний співробітник пішов на такий крок через те, що не отримав підвищення на роботі. Він уже зізнався у саботажі. Однак гендиректор Tesla припустив, що в диверсії могли бути зацікавлені "брокери з Уолл-Стріт", "нафтогазові компанії" і конкуренти з більш великих автоконцернів. Маск нагадав, що деякі традиційні виробники автомобілів занижували дані про шкідливі викиди, а значить вони, можливо, "готові обманювати та іншими способами".