Глава Tesla Ілон Маск розіслав усім співробітникам електронний лист про те, що в компанії виявився диверсант, який здійснив "прямі зміни в коді" внутрішніх систем і передавав дані третім особам.

Маск впевнений, що неназваний співробітник пішов на такий крок через те, що не отримав підвищення на роботі. Він уже зізнався у саботажі. Однак гендиректор Tesla припустив, що в диверсії могли бути зацікавлені "брокери з Уолл-Стріт", "нафтогазові компанії" і конкуренти з більш великих автоконцернів. Маск нагадав, що деякі традиційні виробники автомобілів занижували дані про шкідливі викиди, а значить вони, можливо, "готові обманювати та іншими способами".

Також підприємець розіслав співробітникам другий лист, в якому розповів про "ще один дивний інцидент": пожежі на заводі з виробництва Tesla, який став п'ятим з 2014 року. З-за цього Маск закликав усіх співробітників бути пильними, тому що у "зовнішніх сил" є мотивація зупинити роботу компанії.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google розширює свою присутність в Китаї і зробила стратегічну інвестицію в інтернет-магазин JD.com придбавши акцій цієї компанії електронної комерції на 550 млн доларів.

Зазначається, що компанії будуть співпрацювати з цілого ряду стратегічних ініціатив" в Європі, США та Південно-Східної Азії. Мета в тому, щоб об'єднати досвід та технології JD.com у логістики та ланцюжки поставок, з клієнтською базою Google, а також інформацією і технологіями маркетингу американського технологічного гіганта для поліпшення роботи обох гігантів.

Першим кроком об'єднаної команди стане продаж продуктів JD.com на платформі Google Shopping. Google впевнена, що співпраця дуже вигідно для всіх, оскільки за інформацією відомого біржового індексу NASDAQ оцінюється приблизно в 60 млрд доларів. Компанія вклала великі гроші в автоматизовані складські технології, безпілотники та інші логістичні технології "нового покоління", схожими з Amazon.

Співпраця з Google може принести інтернет-магазину рекламне перевагу перед іншими китайськими торговими майданчиками, включаючи Alibaba.