Днями власники компаній Facebook і Twitter оголосили про запуск спільного проекту Data Transfer Project з IT-компаніями Google і Microsoft. Про це повідомляють в п'ятницю, 20 липня, прес-служби зазначених компаній.

У повідомленні розповіли, що метою проекту є удосконалення можливостей переносимості даних з одного сервісу в інший.

Згідно з інформацією на сайті проекту, Data Transfer Project утворився в 2017 році для того, щоб сервісам було простіше передавати дані один одному, а користувачі могли контролювати цей процес. На даний момент серед організаторів проекту на сайті вказані компанії Facebook, Google, Microsoft і Twitter.

Популярні новини зараз

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Арсен Мірзоян у камуфляжі і Тоня Матвієнко в піжамі: зіркове подружжя розбурхало мережу

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

"Під переміщенням мається на увазі можливість вимагати від провайдера видалення своїх даних з одного сервісу та їх захищена передача іншому", - йдеться в меморандумі проекту.

Перш за все, маються на увазі такі дані, як фотографії, пошта, контакти, календарі та завдання. У повідомленні Facebook говориться, що поки проект знаходиться на ранній стадії розробки.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що Google показав новий проект з використанням ІІ під назвою "Move Mirror". Нейромережа навчилася знаходити фото з людиною в такій же позі, в якій знаходитеся і ви.

При пошуку відповідного зображення експеримент використовує вашу "інформацію про позу" - розташування 17 різних частин тіла, включаючи плечі, гомілки і стегна. Згідно объяснителю Google, він не враховує будь-яких індивідуальних характеристик, таких як стать, висота або тип тіла.

Використання комп'ютерів для виявлення пози не є новим, адже технологія захоплення руху використовувалася протягом десятиліть для захоплення реальних людських рухів для блокбастерів.

Нагадаємо, що незважаючи на те, що на ринку ПК спостерігається зростання, який був помічений вперше за 6 років, це не привід для радості. Тепер навіть жорсткі диски відходять у минуле до дискети та CD-дисків.

Нагадуємо також про те, що месенджер Facebook частково об'єднається з Instagram. Тобто користувачі Facebook Messenger побачать у своїх контактах друзів з Instagram. Про це повідомляє TechCrunch.

Майбутнє нововведення на даний момент вже тестується серед обмеженого числа користувачів, проте вже сприймається в багнети тими, хто має велике число підписників у Instagram.