Нова операційна система KaiOS, яка може стати гідним конкурентом для таких "операціонок", як Android і iOS. Зараз вона тільки набирає популярність в Індії, проте не виключено, що незабаром з'явиться і на міжнародному ринку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа офіційними даними індійських магазинів, KaiOS вже обігнала iOS, встановленої на iPhone, за популярністю в Індії. Зараз під її керівництвом працює 15% мобільних пристроїв на ринку, тобто майже кожен п'ятий телефон. Цілком можливо, що ця ОС зможе скласти конкуренцію Android.
Операційна система KaiOS була створена кілька років тому, а її основою послужив вихідний код Firefox OS, на якій компанія Mozilla в свій час поставила хрест. Нова ОС встановлюється на кнопкові телефони, але при цьому дозволяє забезпечити в них підтримку новітніх технологій і компонентів, в тому числі Wi-Fi, Bluetooth і навіть мережі 4G з голосовим зв'язком VoLTE. З недавніх пір вона навіть підтримує сторонні додатки зразок WhatsApp і Twitter
Величезну популярність KaiOS набирає за рахунок того, що смартфони під управлінням коштують менше 100 доларів, завдяки чому дозволити собі подібні телефони можуть всі бажаючі. Експерти вважають, що цій операційній системі незабаром вдасться скласти конкуренцію iOS і Android в інших регіонах світу, але переважно в тих країнах, жителі яких виявляють великий інтерес до кнопкових і недорогих мобільних пристроїв.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 2018 році Apple, за чутками, представить три моделі iPhone, одна з яких буде недорогий. Аналітик компанії Rosenblatt Джун Жанг повідомив, які кольори корпусу будуть в цій моделі.
За словами Жанга, Apple випустить недорогий iPhone в жовтому, рожевому і блакитному кольорах. Ймовірно, компанія вважає, що це приверне молоду і небагату аудиторію. У США ця модель буде коштувати від 550 до 650 доларів залежно від обсягу пам'яті.
Жанг також розповів, що до 2019 року Apple перейде на використання потрійного камери. Така конструкція смартфонів дозволить компанії додати нові можливості в платформу доповненої реальності ARKit.