Фото дисплея для iPhone від партеру Apple Japan Pixels показав, що виробники Full Active LCD можуть мати рамки товщиною до 0,5 мм навколо екрану, коли поточний iPhone X має рамки розміром 1 мм. Джерело 9to5Mac також цитує Wall Street Journal, який написав у вересні 2017 року, що Apple використовує Japan Display для розробки повноекранного РК-дисплея.

Однак погана новина в тому, що масове виробництво повноекранних РК-дисплеїв має дуже високий відсоток заводського браку, і це вплинуло на виробництво iPhone 9, оскільки смартфон можуть показати аж у жовтні. Само собою, нові iPhone не отримають роз'єми для навушників. І навіть це їх не врятує від значних рамок навколо екрану.

Судячи з витоками, Apple знову починає ризикувати, як це було з відмовою від роз'єму для навушників.

Нагадаємо, що в прошивці фірмової оболонки Xiaomi MIUI 10 випадково знайшли ескізи нового смартфона компанії, і, швидше за все, це флагман Mi Mix 3, який стане спадкоємцем Mi Mix 2S. Ці зображення дуже схожі на рендери і "живі" фото пристрої, які з'явилися раніше. Тут все ті ж мінімальні рамки з усіх боків і, як і раніше в нижньому розі (як у попередників) немає фронтальної камери.

Як повідомляв портал Знай.uа, декілька днів тому низка видань опублікували перші відомості про вартість майбутніх новинок Apple. Мова йде про так званому iPhone 9, більш доступну версію iPhone X з оновленим дисплеєм і єдиною основною камерою. Джерела повідомляють, що вартість новинки буде залежати від обсягу пам'яті і, що досить несподівано, число слотів для SIM-карт.

Також портал Знай.uа писав, що компанія LG випустить смартфон, ціна якого буде 1790 доларів (46 800 гривень). Це буде лімітована версія V35 Signature Edition. Для порівняння iPhone X на старті продажів коштував тисячу доларів (26 тисяч гривень). V35 Signature отримає топовий процесор від Qualcomm. Крім того, у нового смартфона від LG буде 256 ГБ флеш-пам'яті. Кажуть, що новий гаджет буде мати керамічне покриття.