Американські вчені створили камеру без лінз.

Вчені з Каліфорнійського технологічного інституту продемонстрували камеру на конференції CLEO 2017. Дослідники відзначили, що за час існування камер незмінними завжди залишалися тільки лінзи. Через них камери не могли бути плоскими. Крім того, вони багато важили.

Тому вчені почали працювати над сенсорами, яким не знадобитися об'єктив. Принцип роботи нової камери обернений тому, як влаштована фазированная антенна решітка. Тепер камера не знімає показник одночасно з кожного пікселя. Вчені додали затримку, яка збільшувалася від пікселя до пікселя.

Вчені створили камери з різною кількістю пікслей: 4 на 4 і 8 на 8. Дослідники відзначили, що такої кількості пікселів недостатньо. Тому потрібно збільшити їх кількість. За розрахунками вчених, на ринок така камера може вийти через п'ять-шість років.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що японська корпорація Sony працює над створенням камери для професійної зйомки, яка стане революцією в кінематографі.

Популярні новини зараз

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Ексдружина Віктора Павліка показала кабінет колишнього в квартирі, з якої він її виганяє: "Пішов, але речі не забрав"

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще