Компанія Honda представила новий прототип робота-рятувальника під назвою E2-DR. Його попередня версія, яка була представлена в 2015 році компанією Honda вміла тільки підніматися і спускатися по сходах. Розробники вирішили розширити функціонал гуманоідного робота.

Довжина новинки - 168 сантиметрів, а ширина найбільшої частини тулуба - всього 25 сантиметрів. За допомогою камер та обертового торсу робот зможе виявляти небезпеку навколо себе і приймати вірні рішення.

Радимо своїми очима переконатися в можливостях робота:

Популярні новини зараз
Стара проводка - нова напруга: чи витримає побутова техніка перехід на 230 В Дві пенсії одразу: пенсіонерам виплатять у травні гарні бонуси Виплатять по 10 000 гривень: кому потрібно встигнути подати документи до 1 червня Ухилянтам не залишать нічого: заберуть гроші, авто та житло
Показати ще

Крім можливостей попередньої моделі, робот здатний переступати через перешкоди, проходити через вузькі простору, переміщатися по нерівних поверхнях, а також пересуватися на двох кінцівках зі швидкістю 4 кілометри на годину, а на чотирьох -зі швидкість 2,3 кілометра в годину. Робот не боїться вологи і різних температурних умов.

Однак навіть у цього високотехнологічного робота існує недолік: невідомо, чи може він самостійно вставати після падіння. Однак Honda запевняє, що прототип знаходиться в розробці, і у фінальній версії цей недолік зникне.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що маленький робот перевершив хірургів.