Китайські вчені планують в 2019 році запустити місячний зонд "Чан'е-5", який, як очікується, принесе зразки місячного грунту на Землю.

"У разі успіху Китай почне останній, четвертий етап освоєння Місяця, включаючи примісячення на зворотну сторону супутника Землі, повторне взяття і доставку на Землю зразків місячного грунту, а також зондування південної та північної полярних зон Місяця", – повідомив генеральний секретар Державного космічного управління Китаю Тянь Юйлун на конференції. Крім

Крім цього, у планах Китаю наприкінці 2018 року відбудеться запуск автоматичної міжпланетної станції "Чан'е-4" з посадковим модулем і місяцеходом. Зонд "Чан'е-4", як очікується, здійснить м'яку посадку на зворотному боці Місяця. Відомо, що на борту "Чан'е-4" буде розміщена наукове корисне навантаження з Нідерландів, Швеції, Німеччини та Саудівської Аравії.

Нагадаємо, що на архівних фотографіях NASA дослідники-ентузіасти виявили дивне зображення, схоже на ангела велетенських розмірів. Ролик, в якому представлені ці кадри, виклали на youtube-каналі. Автор публікації запевняє, що цей величезний космічний об'єкт, що реально існує, хоча багато коментатори припускають, що "ангел" — це всього лише биті пікселі.

Популярні новини зараз

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що дивний об'єкт раптово з'явився на картах Google Earth в Антарктиді: найбільше він нагадує маяк, з якого виривається потужний промінь білого кольору.

Для того, щоб побачити об'єкт особисто, необхідно ввести координати 71°45'42.59"S 168°40'11.33"E. На максимальному наближенні карти помітно, що верхівка об'єкта обрамлена якимись сталевими на вигляд пелюстками — ніби відкрився скинутий звідкись зверху маяк.

Вперше незвичайний об'єкт виявили співробітники каналу Conspiracy Depot, що спеціалізується на різних конспірологічних теоріях. На природна споруда це не схоже, але навіть сам автор зізнається, що не зміг визначити справжнє призначення цього "маяка".