Технологічна компанія Meizu не лише смартфонами доводить своє право називатись китайським аналогом Apple. Фірма з Чжухай випустила власну платіжну систему, яку можна буде протестувати вже найближчим часом.

Meizu Pay стане доступною на усіх смартфонах компанії, які обладнані NFC-чіпом. Її тестуватимуть у Китаї з 21 червня по 20 липня, після чого виведуть на глобальний ринок.

Зазначимо, що компанію Meizu засновали у 2003 році, а сьогодні вона входить у десятку найкращих виробників Піднебесної. Фірма позиціонує свої пристрої, як недорогі аналоги Apple, Samsung та інших IT-гігантів.

Цікаво, що Meizu повторює шлях Apple. Китайці спочатку прославились завдяки плеєру, потім випустили революційний смартфон, а тепер представила власну платіжну систему.

Як повідомляв портал "Знай.ua", тайванська компанія HTC випустила першу бездротову гарнітуру віртуальної реальності.

Популярні новини зараз
Українцям масово полетіли штрафи від ТЦК, але платити не поспішають: кількість боржників б'є рекорди Гороскоп на 13 березня: для кого четвер може стати справжнім викликом ПриватБанк зніматиме з вас гроші: хто не дорахується зарплати На пенсійну карту гроші більше не прийдуть : хто залишиться без соцзабезпечення
Показати ще