Тайванські інженери з компанії HTC знайшли рішення "проблеми дротів" в гарнітурах віртуальної реальності, яка не дозволяла гравцям повністю розчинитися у VR-світах.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяОновлений бездротовий шолом віртуальної реальності Vive оснастили додатковим модулем. Саме його і допомогла розробити американська корпорація Intel на основі інтерфейсу WiGig (802.11 ad).
Нова бездротова технологія працює на неліцензованій смузі частот 60 ГГц і дозволяє передавати дані на швидкості до 7 Гбіт/с, що більш ніж в 10 разів вище за швидкість 802.11 n.
Справа в тому, що для віртуальної реальності неймовірно важливо відсутність будь-яких затримок при передачі зображення на VR-гарнітуру. Якщо затримка буде великою, то користувача моментально вкачає. А з технологією WiGig затримка збільшується всього на 7 мс, у порівнянні з дротовою передачею сигналу.
Природно, що в комп'ютері для передачі сигналу по технології WiGig повинен бути спеціальний модуль.
Плата розширення, що вставляється в PCIe-порт, дозволяє безпроблемно передавати сигнал на гарнітуру Vive. Якщо ж у вашого комп'ютера немає такого порту або ви хочете приєднати Vive до потужного ігрового ноутбука, то у вас нічого не вийде.
Поки не зовсім ясно, як довго пристрій працює від акумулятора. Виробник відмовчується з цього приводу.
Відзначимо, що аналогічні пристрої для гарнітури Vive розробляють і компанії Quark VR і TPcast.
Як писав раніше "Знай.ua", українці влаштують революцію в розробці мобільних гарнітур.