Першим з п'яти анонсів Sony перед виставкою Е3 2018 стало нове творіння творця Rez Infinite і Lumines Тэцуи Мідзогуті — Tetris Effect. Проект названий в честь неординарного дослідження співробітників Гарвардського університету, в рамках якого вчені виявили дивний ефект: активні гравці в "Тетріс" починають бачити фігури з гри в реальному житті.

Подивіться на незвичайну гру:

Відзначається, що кожен володар PS4 зможе випробувати проект до релізу: розробники готують демонстраційну версію. Крім цього, гра підтримує шолом віртуальної реальності PlayStation VR, а з ним враження від переосмислення "Тетріса" напевно посиляться.

Реліз повної версії Tetris Effect очікується восени цього року тільки на PS4. Ціна за копію гри ще невідома.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що експерт в сфері кібербезпеки фірми Asterix Пітер Хенвей запевняє, що прослуховувати смартфони можна з допомогою активації спеціальних слів‐тригерів. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Відомо, що більшість додатків запитують доступ до мікрофону пристрою. Запис і обробка даних часто відбувається після проголошення слів-тригерів. Наприклад: "Привіт, Siri" і "Окей, Google". Хенвей вважає, що подібні механізми можуть працювати і в інших додатках.

Фахівець припустив, що Facebook або Instagram також можуть використовувати безліч слів-тригерів, які аналізують мова власника смартфона.

Журналіст видання перевірив цю теорію. Протягом п'яти днів він вимовляв слова, які могли б стати "зачіпкою" для шпигунського механізму. У підсумку спрацювали його фрази про навчання і покупки дешевих сорочок. У стрічці новин стала з'являтися реклама різних навчальних закладів і недорогий одягу.

Тим не менше, експерт фірми Хенвей Asterix припустив, що отримані дані компанії не продають рекламодавцю, а обробляють їх самостійно. Він висловив упевненість, що інформація використовується в основному для таргетування реклами, а не для передачі спецслужбам.