На внутрішній зустрічі розробників Mozilla було вирішено розпочати роботу над новим додаток Scout, серед функцій якого є розпізнавання голосу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк зазначається в документах компанії, "з допомогою програми Scout ми починаємо вивчати перегляд і споживання контенту голосом", повідомляє Engadget.
Зараз проект перебуває в зародковому стані. Про проект поки невідомо практично нічого, але головним завданням компанія назвала те, що додаток,"зможе прочитати користувачам статтю про білих ведмедів".
"Ми обговоримо архітектуру і ключові компоненти, необхідні для голосової платформи, необхідні можливості цих компонентів і проблеми роботи з обмеженнями існуючих платформ", - йдеться у звіті.
Користувачі інтерпретували новину саме як створення розумного браузера, який буде працювати простіше, ніж голосова колонка. Scout також може бути корисний для незрячих та людей зі слабким зором, а також для людей похилого віку, яким складно розібратися в інтерфейсі.
"Ми використовуємо нашу внутрішню конференцію All Hands, щоб зібратися разом, щоб ми могли планувати і будувати на майбутнє. Ми знаємо, що є багато питань з приводу ранніх проектів та ініціатив, які ми вивчаємо. Ми з нетерпінням готуємося до обговорення цих зусиль публічно, коли вони будуть більш розвиненими", - сказав представник Mozilla.
Крім того, Mozilla має непогану репутацію за захист прав персональних даних користувачів, тому компанії можна сміливо довіряти свій голос.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", по всьому світу користувачі месенджера WhatsApp свідчать про некоректної роботи програми. Проблеми торкнулися західну Європу, південну Африку та Океанію. Про виниклі проблеми свідчать дані спеціального сервісу для відстеження збоїв Downdetector.Також проблеми були помічені в Ізраїлі, ОАЕ (Дубай), ПАР, Сінгапурі, Гонконзі, Індії.
Близько 70% користувачів програми стверджують, що у них спостерігаються проблеми з підключенням, а ще 29% поскаржилися на некоректну роботу функції отримання та відправлення повідомлень.
З жовтня 2014 року месенджер WhatsApp був куплений Facebook. Це один з найпопулярніших месенджерів, добова аудиторія програми перевищує позначку в 1 млрд осіб.
Після придбання програми Facebook багато користувачі почали скаржитися на часті випадки некоректної роботи месенджера.