Запатентований Apple механізм натискання клавіш "метелик" став не тільки відмінною рисою MacBook Pro, але й приводом для масових позовів. На корпорацію знову подали в суд. Про це повідомляє Cult of Mac.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКористувачі заявили, що компанія навмисно випускає ноутбук з несправною клавіатурою. Власники пристроїв скаржаться на постійно липкі клавіші.
При цьому ремонт обходиться досить дорого і вимагає заміни всієї панелі кнопок, навіть якщо проблема стосується всього одного.
У підсумку, вартість заміни клавіатури становить близько 700 доларів, що дуже дорого навіть для продукції Apple. Багато хто вважає, що корпорації відомо про проблеми, які криються в конструкції "метелики" ще з 2015 року, і вона спеціально не відмовляється від цього механізму, щоб підвищити заробіток від продажу сервісних послуг.
"Метелик" більш рівномірно розподіляє тиск при натисканні на клавіші, і це є безсумнівним плюсом конструкції.
Однак, варто якійсь частці — крихті або великої порошині — потрапити в механізм, і кнопка тут же залипає.
Користувачі, які подали останній позов, звинувачують Apple в порушенні гарантійних зобов'язань, кількох законів штату Каліфорнія, а також у шахрайстві і приховуванні інформації про товар.
Для визнання позову масовим необхідно, щоб до нього приєдналось якомога більше людей. Наразі під петицією про те, що механізм "метелик" є дефектним і легко виходить з ладу, зібрано близько 30 000 підписів.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що флагманський "яблучний" гаджет заповнює свою внутрішню пам'ять випадково зробленими скріншотами.
Користувачі iPhone X виявили новий вада у гаджетів – вони заповнюють внутрішню пам'ять випадково зробленими скріншотами. Причиною є комбінація кнопок, завдяки якій гаджет постійно їх робить. Як виявилося, користувачі часто потрапляє не на ті кнопки пальцями.
У попередніх iPhone комбінація була іншою. В актуальному флагмані це кнопка блокування і збільшення гучності. Дана комбінація, як виявилося, є вкрай чутливою до натиснень.
В результаті власникам гаджета доводиться щодня позбавлятися від випадкових скріншотів. Своїм невдоволенням користувачі діляться на сторінках соцмереж.