Дослідники з MIT довели, що людина може одночасно керувати трьома руками, а не просто двома. Для цього, дослідникам потрібно підключити підключили добровольцям роботизовану руку і попросили їх одночасно утримувати м'яч між власними руками і вистачати предмет штучної кінцівки, роблячи це одночасно.

Відео з незвичайним експериментом:

На сьогоднішній день, всього кілька дослідницьких груп, що займаються розробкою протезів, які управляються нейронними імпульсами, які здатні зчитувати сигнали з головного мозку і виконувати конкретні дії. Однак більшість розробок призначені для заповнення втрачених в результаті втрати кінцівки рухових функцій організму.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Вчені під керівництвом Крістіана Пеналоза і Сюїті Нісіо вирішили з'ясувати, підходить чи технологія для розширення можливостей здорової людини. Для чистоти експерименту, рука спеціально була розташована таким чином, щоб в учасників експерименту виникало відчуття, ніби вона виходить з тіла.

Нагадаємо, Facebook підписав нову юридично зобов'язуючу угоду з штатом Вашингтон, погодився відмовитися від здатності рекламодавців виключати користувачів за расами, релігії, сексуальні орієнтації і інші критерії в певних секторах реклами. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним прокурором Вашингтона Бобом Фергюсоном, який очолив 20-місячне розслідування в соціальній мережі.

Як повідомляв Знай.uа, Xiaomi анонсувала Mi A2 і Mi A2 Lite, два нових телефони під управлінням Android One. Спрощена операційна система Google спочатку була призначена для пристроїв з низьким рівнем обслуговування, але телефони Mi A2 міцно знаходяться в середині діапазону і повинні забезпечувати підтримку Android 8.1.

Також Знай.uа писав, що німецькі вчені винайшли самий незвичайний зовнішній акумулятор з усіх, що ви бачили. Це Power Bank, який у стані зарядити близько 80 смартфонів. Головна особливість в тому, що він використовує звичайний газ як паливо. Заправки газів повністю обіцяє близько 80 зарядок смартфона.