На старті продажу смарт-годинник Huami Amazfit коштував 130 доларів (близько 3300 гривень). На диво, зараз гаджет помітно подешевшав - до 89 доларів (2300 гривень).

Цю інформацію повідомляє prostotech.com.

Щоправда ціна годинника в українських магазинах не опускається нижче 4 тисяч гривень.

Xiaomi Huami Amazfit має 1,34-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 300х300 пікселів, двохядерний чіп з тактовою частотою 1,2 ГГц, 512 МБ оперативної пам'яті і 4 ГБ ROM, батарею 200 мАг. Під'єднується він за допомогою Bluetooth 4.0 та WI -FI.

Крім того, розумний годинник оснащений датчиком PPG, завдяки якому точно моніториться серцевий ритм. Huami Amazfit сертифікований IP67, тобто є водонепроникним і пилозахисним.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову "Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", дисплеї деяких Galaxy S9 і S9+ можуть страждати від мертвих областей, що не реагують на дотики. Вперше про існування проблеми розповів користувач порталу Reddit з ніком bobdurfob.

Також портал повідомляв про те, що гаджет повинен отримати потрійну камеру і сканер відбитків пальців, який інтегрований в екран. Вихід Samsung Galaxy Note9 очікується ближче до осені.

Крім користувача, кілька людей також підтвердило наявність проблеми. Аналіз ситуації показав, що проблема може проявляти себе незалежно від моделі смартфона і виконуваних завдань. Одні користувачі виявляють мертві зони у верхній частині екрана, тоді як інші знаходять їх внизу або посередині панелі. Це свідчить про можливе виявлення наслідків виробничого браку.

Крім того, нагадаємо, що користувачі відомої соцмережі Reddit звернули увагу на новий баг Android версії 8.1 Oreo для Google Pixel XL. Як виявилося, при підключенні до електромережі зарядний пристрій видає зайву потужність для зарядки смартфона (до 25 Вт замість максимальної 18 Вт).

При цьому проблема проявляється з невизначеною періодичністю навіть при використанні комплектного зарядного пристрою. На екрані в цей час блимає значок зарядки. Як зазначається, замість 2 ампер, зарядка здійснюється з силою струму 2,8 А, що може в перспективі знизити показники акумулятора через передчасний знос пристрою.