Протягом останнього року експерименти з застосуванням штучного інтелекту в різних галузях економіки дозволяють вважати, що з виконанням деяких завдань машина справляється краще за людину. Причому мова йде не тільки про монотонні виробничі функції, але і про адміністративну діяльність. Але це ще не межа, і якщо австралійські програмісти створюють робота-політика, то іспанські інженери розробили алгоритм, що дозволяє прогнозувати і виявляти корупцію. Як повідомляють російські ЗМІ, програма здатна дати чіткий прогноз на строк до трьох місяців.

Вчені стануть завчасно прогнозувати корупцію за допомогою спеціальних нейромереж. Також дослідники з'ясували, які чинники стимулюють її. Спільній групі російських та іспанських вчених вдалося створити нейромережі, яка в основі свого функціонування враховує політичні та економічні чинники. З урахуванням їх змін, нейромережа може побудувати модель того, коли і якою буде корупція в тому чи іншому регіоні. Вона здатна підказати ризики, які при цьому виникнуть, та їх вплив на економічну ситуацію в державі.

Нова нейромережа здатна робити прогнози, приблизно, на три роки. Термін "передбачення" залежатиме від специфічних характеристик у кожному конкретному випадку. Таким чином, фахівці зможуть завчасно одержувати інформацію, коли потрібно застосування профілактичних заходів, а коли і термінове лікування. Серед факторів, які стимулюють корупцію найбільш сильно, дослідники назвали наступні. Це підвищення цін нерухомості і зміна податків, якими вона обкладається, зростання числа нефінансових фірм, а також зростання економіки країни. Важливо і те, скільки часу у владі знаходиться одна і та ж партія.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про перспективи впровадження роботів-керівників

Популярні новини зараз
Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ Українці отримують штрафи за паспорти: кому загрожують несподівані витрати Помилка може дорого обійтися: що змінилося у правилах передачі показників лічильників газу Шахраї масово "чистять" картки українців: у ПриватБанку порадили, як врятувати заощадження
Показати ще