Вчені Наньянського технологічного університету в Сінгапурі створили спеціальний додаток для Android.

Він збирає дані акселерометра, гіроскопа, датчика обертання, магнітометри і датчика освітленості, після чого відправляє їх на сервер для аналізу. Для збору даних цього додатка не вимагається дозвіл користувача девайса.

За підсумками досліджень з'ясувалося, що нейромережа може розпізнавати ПІН-коди з точністю до 83,7%, після 20 спроб. А 5 найпопулярніших паролів пристрої вона може розгадати з імовірністю 99,5% з першої спроби.

Також вчені стануть завчасно прогнозувати корупцію за допомогою спеціальних нейромереж. Також дослідники з'ясували, які чинники стимулюють її. Спільній групі російських та іспанських вчених вдалося створити нейромережі, яка в основі свого функціонування враховує політичні та економічні чинники.

Популярні новини зараз
Перших біженців уже відправили: одна з країн розпочала масову депортацію українців Роботу ТЦК повністю змінять: що планується Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року Пенсіонерам оновлять систему виплат: що буде з надбавками
Показати ще

З урахуванням їх змін, нейромережа може побудувати модель того, коли і якою буде корупція в тому чи іншому регіоні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що нейромережа навчилася читати думки.