Ви могли б пам'ятати Quick, Draw! проект з 2016 року - веб-гра Pictionary, яка попросила користувачів малювати знайомі об'єкти, в той час як AI Google намагався розпізнати ці об'єкти. Ентузіаст Ден Макниш перетворив дані з цієї гри в камеру з AI-харчуванням, яка знімає і друкує малюнки як сирі каракулі.

Макниш описує, як він створив камеру. Камера працює від звичайного процесора, і використовує вбудовану систему розпізнавання об'єктів для їх ідентифікації в кожному зображенні. Потім він переглядає ці елементи в наборі даних, створених Quick, Draw! і роздруковує на папері.

Однак здатність камери знімати малюнки обмежена тим, що в Quick, Draw! обмежений набір даних.

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Популярні новини зараз
Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет" Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що голова лондонської поліції Крессида Дік заявив, що влада не очікують великої кількості арештів від технології розпізнавання осіб в столиці Великобританії, і лише 2 відсотки точності системи їх влаштовує.

Лондон — одне з міст Великобританії, де тестується технологія розпізнавання осіб (AFR) на публічних заходах, концертах, фестивалях і навіть футбольних матчах.

Однак недосконалість системи дозволяє розпізнавати правильно лише 2% осіб, інші випадки є помилковими, оскільки система неправильно ідентифікує людей, і навіть злочинців не вдається зловити.

Громадська організація Big Brother Watch відзначає, що технологія розпізнавання осіб розгорнута без належних для цього публічних дебатів. Організація запевняє, що така система може перетворити всі громадські місця у біометричні контрольно-пропускні пункти.