Представляючи на WWDC нову версію своєї мобільної системи, компанія Apple розповіла, здавалося б, про всі основні нововведення в iOS 12. Тим не менш, деякі важливі зміни залишилися без уваги. Як повідомляється на офіційному сайті компанії в розділі для розробників, в iOS 12 з'явилася вкрай потрібна функція — можливість повідомляти про небажані дзвінки і блокувати номери телефонів з допомогою сторонніх додатків.

Розробники таких програм тепер можуть додавати в «Налаштування» додатковий параметр Unwanted Communication (небажане спілкування). Після його активації користувачі побачать у додатках «Телефон» і «Повідомлення» опцію «Звіт», яка дозволить їм повідомляти про рекламні розсилки та дзвінки. Ця опція запускає розширення для збору додаткових відомостей. Якщо номер блокується користувачем, він потрапляє в спеціальний список.

Ймовірно ця можливість з'явилася завдяки офіційним запитам Управління з регулювання телекомунікацій Індії (TRAI). Адже у цій країні проблема спаму дуже поширена, кожен день власники смартфонів отримують до 10 небажаних дзвінків і повідомлень.

У 2016 році індійські розробники створили мобільні програми для боротьби зі спамом. На Android програма запрацювала без проблем, а от iOS-версію не пустили в App Store через запитуваний доступ додатка до повідомлень і журналу викликів. Завдяки змінам в iOS 12 тепер ситуація має вирішитися.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зіткнулася з несправедливістю і попередила українців

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що компанія Unihertz представила дуже незвичайний смартфон – його дисплей має всього 2,45-дюйма. При цьому телефон Unihertz Atom, незважаючи на свої розміри, наділений дуже хорошими функціями.

Зараз розробники Unihertz Atom запустили кампанію на Kickstarter (портал для залучення коштів на реалізацію власних проектів), щоб профінансувати випуск цієї моделі. Спочатку планувалося зібрати 50 тисяч доларів, але проект вже зібрав більше 700 тисяч доларів. Продажі смартфона Unihertz Atom планують почати в жовтні. Попередня вартість телефону оцінена в 300 доларів (7 800 гривень).