Розширення самостійно вмикає проксі на заблокованих сайтах.

Намагаючись заблокувати Telegram, Роскомнадзор додав в чорний список мільйони IP-адрес.

З-за цього недоступними стали сайти, які не мають ніякого відношення до месенджеру Павла Дурова.

Нове розширення "Обхід блокування Рунета" допомагає ігнорувати заборони, автоматично включаючи проксі на заблокованих веб-сайтах.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Додаткова настройка після додавання в Chrome не потрібно. Розширення використовує PAC-скрипт "Антицензорити", який визначає блокування за доменним іменем та ІР-адресою. Скрипт можна також додати в Firefox, встановивши його в налаштуваннях як URL.

Для цього запустіть Firefox. Перейдіть в налаштування за адресою about:preferences. На вкладці "Основні" прокрутіть екран вниз до розділу "Проксі-сервер". Натисніть Кнопку "Налаштувати".

Відзначте пункт "URL автоматичного налаштування проксі" і вставити в рядок нижче адресу https://rebrand.ly/ac-anticensority-pac.

Після налаштування проксі в Firefox теж будуть відкриватися заблоковані сайти.

Розширення не призначене для анонімності, воно тільки обходить цензуру. Провайдер зможе бачити і зберігати сайти, які ви відвідували.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 10 годин вечора за московським часом VPN-сервіси почали отримувати від Роскомнагляду" листи з погрозами блокувань.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі Павло Чиков, глава "Агори".

Причиною, по якій "Роскомнадзор" почав робити розсилання таких листів називають екстремістську діяльність і заклики до масових заворушень.

Владислав Здольников, IT-консультант ФБК, організував один із сервісів обходу блокувань, поділився листом від "Роскомнадзора".

У листі РКП загрожує блокуванням і посилається на рішення Генеральної прокуратури від 2015 року, винесене по "закону Лугового", який дозволяє блокувати сайти за заклики до екстремізму.