Білоруський вчитель, який заздалегідь зрозумів, що майбутнє за біткоїнами, зміг купити за них двокімнатну квартиру в Мінську.

Чоловік зайнявся майнингом (процес появи нових біткоїнів) у 2010 році, коли про криптовалюти ще мало хто знав. Тоді біткоїн коштував 15 центів, проте через рік він подорожчав до 38 доларів, передають Подробиці.

“Спочатку система була примітивною: варто було тільки завантажити клієнт-гаманець, спеціальну програмку, за допомогою якої проводилися всі математичні обчислення, і виходячи з потужності свого комп'ютера, здобувати якусь кількість биткоинів. Правда, майнеры вже в 2010 зіткнулися з проблемою потужностей і величезними рахунками за електрику“, - зазначає він.

Через три роки світ збожеволів на темі криптовалют, а ціна біткоїнів злетіла до 1000 доларів. Завбачливий вчитель тоді не продав жодного біткоїна, сподіваючись, що вони подорожчають ще.

Через рік він перевів кріптовалюти на флешки.

Популярні новини зараз
Блокування соціальних карток: українці скаржаться, що "Ощадбанк" позбавляє їх виплат Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

Чоловік розумів, що доходу від викладання не вистачить на гарну квартиру. І тоді вирішив продати накопичення.

“Добре пам'ятаю, як до мене приїхали якісь мужики з мішком грошей, і я їм тремтячими руками перерахував біткоїни на гаманець по 500-600 доларів за штуку. У підсумку вистачило грошей на “двушку“ у центрі Мінська.

Зараз викладач робить ремонт у своїй новій квартирі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, у Білорусі виявили інтригуючу знахідку.