Хоча віртуальна реальність може повільно розвиватися на споживчому ринку, одна з областей, де вона дійсно має величезний потенціал, знаходиться в школі, де віртуальна світа може допомогти студентам безперешкодно візуалізувати і вивчати історію, науку і культуру.

Компанія Oculus VR, що належить Facebook, стала використовувати інструментальну роль VR у візуальному освіту, оголосивши про те, що вона поширює ряд своїх прив'язаних високопродуктивних Rift і автономних Go в освітні інститути по всьому світу, починаючи з Сіетла, Тайваню і Японія.

Описані в якості пілотних програм в рамках існуючого підрозділу Oculus Education, ці ініціативи поставлять гарнітури VR бібліотеки, музеї та школи, щоб допомогти навчити вчителів та інших учасників того, як використовувати VR в освіті, а також допомогти Oculus краще зрозуміти роль технології в класі через зворотній зв'язок. У минулому Окулус працював з Каліфорнійської державною бібліотекою, проводив дослідження з Массачусетським технологічним інститутом і Гарвардом, а також співпрацював з іншими школами й установами в США для додатків VR, навчання і досліджень, орієнтованих на освіту.

Нагадаємо, що американська компанія Apple у вересні представить три нові моделі iPhone, які зовні будуть схожими на iPhone X, але з деякими зовнішніми відмінностями. Це стосується і бюджетної версії.

Популярні новини зараз
Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини Поміняють та відремонтують: киянам зробили важливе оголошення Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією В Україні сигарети, алкоголь та паливо продаватимуть за новими правилами: що зміниться
Показати ще

Як повідомляв раніше "Знай.uа", WhatsApp messenger являє з себе найпопулярніший засіб для спілкування в інтернеті, якими користується 1,5 млрд людей по всьому світу. Навіть Telegram на даний момент не здатний змагатися з цим месенджером.

Також "Знай.uа" писав, що засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.