Впровадження цифрових технологій в усі сфери нашого життя робить нас не тільки сильнішими, але і вразливішими. Тепер кібератаки можуть призвести до жертв, які не поступаються справжнім терактам. У зв'язку з цим США, наприклад, оновило свою концепцію національної безпеки, внісши в перелік загроз, які вимагають активного відповіді і кібератаки. За роки війни Україна здійснила низку кроків по зміцненню власної кібербезпеки, однак, про досконалість в цій сфері говорити ще рано. Як повідомляє PaySpace Magazine, одна з найбільших кібератак за останній час зачепила і нашу країну.

Низка країн по всьому світу стали жертвами масштабної Ddos-атаки. Ботнет IOtroop/REAPER атакував більше 4,5 млн заражених пристроїв в 200 країнах, включаючи США, Великобританію, Канаду та Україну. Про це повідомили експерти Ddos-Guard. Кибершахраям вдалося організувати настільки масштабні атаки, починаючи з жовтня, в результаті того, що виробникам IoT-пристроїв не вдалося до кінця усунути помилки в безпеці.

Експерти Ddos-Guard уточнили, що атаки здійснюються за принципом Pulse Wave, тобто їх потужність то спадає, то наростає з однаковою періодичністю і планомірним збільшенням потужності. Обсяги сміттєвого трафіку на піку досягають позначки в 160 Gbps/150 Mpps. Боти генерували HTTP флуд на рівні L7.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про провокації путинських хакерів

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Українцям видають 3600 грн на місяць: виплата тимчасова, варто поспішати
Показати ще