За три роки кількість людей, які розробляють штучний інтелект, у Великобританії зросла в 6 разів. Тим не менш, для задоволення попиту роботодавців, таких фахівців потрібно мінімум удвічі більше. Як повідомляє служба BBC, про брак кваліфікованих працівників у цій сфері свідчать і університети.

Професор Пол Ньюман, голова Оксфордського інституту робототехніки, вважає, що Великобританія сильно відстає у плані підготовки достатньої кількості кваліфікованих фахівців в області машинного навчання, обчислень, кодування та аналізу даних. "Нам потрібно більше людей в сферах науки, техніки, мистецтва і математики, — каже Ноел Шаркі, почесний професор ШІ та робототехніки в Шеффилдском університеті. — Нам особливо не вистачає жіночих талантів, а кількість жінок в ІТ-університетах падає".

Згідно з іншими прогнозами, третина робочих місць у Великобританії буде роботизована протягом найближчих 15 років. З цього випливає, що системі освіти на островах слід пройти радикальні трансформації.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про наслідки помилок у сфері ШІ

Популярні новини зараз
Зняти пенсію з картки не вийде: хто з пенсіонерів може залишитися без грошей Посилення мобілізації: відстрочки більше не врятують - на кого вже полює ТЦК Без черг і ТЦК: хто автоматично отримає захист від мобілізації Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди
Показати ще