Чергове творіння російського автопрому – безпілотний автобус "Матрьошка" насправді виявися пілотуючим.

Про це дізналися російські журналісти, які, 29 серпня, відвідали випробування транспорту.

За словами представника проекту "Матрьошка" Антона Поппеля, наразі вони не можуть повністю довірити автобусу автономну роботу. Під час випробувань транспортом керували за допомогою джойстика.На питання, чи були якісь інциденти в ході експериментів, розробники відповіли, що "серйозних" аварій не було. Проте посадити реальних пасажирів у новий автобус поки що ніхто не збирається.

"Матрьошка", яку випустило російське підприємство Volgabus, може перевозити до семи осіб. Його довжина 4,5 метра. А ширина – 1,5 м.

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

Максимальна швидкість автобуса 30 км, на одній підзарядці може проїхати 130 кілометрів.

Згодом розробники планують запустити пробний маршрут. А після вдалих випробувань, "Матрьошки" вже наступного року можуть з'явитися на вулицях Москви.

Проте за словами авторів проекту, щоб запустити безпілотний транспорт у російських містах, не вистачає одного – адекватного законодавства.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", після закінчення тестування нового транспорту, фіни пересядуть на безпілотні автобуси.