У неділю, 17 червня, стало відомо, що Роскомнадзор взявся за блокування IP-адрес ігрових сервісів компанії Blizzard. Про це пишуть самі російські користувачі Twitter.

Росіяни стали скаржитися з обіду неділі, що не їм не вдається підключитися до ігрового сервісу Battle.net. Доступ до нього вони мають тільки через VPN і проксі-сервіси. Вони почали звертатися безпосередньо до представників ігрового сервісу і повідомляли, що він працює в автономному режимі і "веде себе дивно".

Представники Blizzard заявили, що працюють над сформованою проблемою і вирішують труднощі з з'єднанням.

Виявилося, що IP-адреса Blizzard знаходиться в реєстрі Роскомнадзора і тому спостерігаються перебої в його роботі. Багато аналітиків впевнені, що незабаром ігровий сервіс може бути розблокований.

"Росія з позиції Blizzard відноситься до європейського регіону, клієнти ігор з'єднуються з IP-адресою 37.244.54.10, який з 12:50 (по Москві) 17.06.2018 внесений Роскомнаглядом в "вивантаження", - коментує ситуацію творець сайту з моніторингу блокувань Філіп Кулин.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Офіційні причини блокування ігрового сервісу поки що невідомі. Експерти відзначають, що блокування Blizzard торкнеться до 5 млн користувачів в Росії. Відзначимо, що серед найпопулярніших ігор Blizzard - Diablo, World of Warcraft, Starcraft, Heroes of the Storm і Overwatch.

Вже в понеділок, 18 червня стало відомо про зняття блокування Роскомнагляду з ігрових сервісів з-за широкого розголосу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Філіп Кулин.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" про словами заступника глави відомства Вадима Суботіна, в російському сегменті інтернету блокується доступ до заборонених матеріалів. При цьому українські ресурси на території РФ знаходяться в межах правового поля і нібито "блокування не піддаються".

У Роскомнагляді вважають, що дії української сторони "не відповідають демократичним принципам свободи слова, тому що вони деструктивні". Співробітники зазначають: українські ЗМІ не закривають в РФ, однак перевірити цю інформацію поки неможливо повноцінно.