Роскомнагляд направив в компанію Apple лист з вимогою видалити месенджер Telegram з магазину AppStore, а також відключити його push-повідомлення для російських користувачів. Про це йдеться на сайті відомства.

“Щоб уникнути можливих дій Роскомнадзора по порушенню функціонування зазначених вище сервісів Apple, Inc. просимо Вас у найкоротший термін проінформувати нас про подальші дії Компанії, спрямованих на вирішення даних проблемних питань", — повідомляється в листі.

Раніше голова Роскомнагляду Олександр Жаров говорив, що відомство веде переговори з Google і Apple про обмеження доступу до Telegram. "Вони дотримуються однієї позиції, ми — інший... Це юридичний діалог, який, я впевнений, дасть результат", — вважає Жаров.

Популярні новини зараз

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Лілія Ребрик розповіла, що витворяє з подарунком Насті Каменських: "Наш повноцінний член"

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

"Холостячка" Мішина зайнялася справою, яку ненавидить заради Еллерта: "Чекаю на тебе, коханий"

Показати ще

Роскомнагляд намагається заблокувати Telegram на території Росії з 16 квітня 2018 року. За цей час відомство заблокувало понад 20 млн IP-адрес Amazon, Google і Microsoft (на сьогоднішній день половина з них вже розблокована). Основною причиною блокування сервісу є відмова керівництва Telegram передати ФСБ ключі шифрування від листувань користувачів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що адміністрація популярної соцмережі "Instagram" визнала, що веде постійне стеження за численними користувачами, відстежуючи окремі їхні дії.

Серед іншого, адміністрація ресурсу відслідковує таку дію, як прокрутка новинної стрічки. Необхідність такого спостереження керівництво "Instagram" виправдовує великим значенням відповідної дії при визначенні працюють в мережі ботів на відміну від справжніх користувачів.

Про це повідомляє Business Insider. Щоб стеження не була таємницею, а інформація про збирання даних з користувальницьких гаджетів не стала неприємним сюрпризом, адміністрація ресурсу попередила про це в оновленій версії своїх "Термінів і умов".

Зараз соціальні ресурси докладає все більше зусиль для того, щоб захистити своїх користувачів від ботів, які можуть активно використовуватися зловмисниками для поширення фейкових новин, формування соціальних настроїв, впливу на громадську думку та ін, а також продажу й купівлі різних товарів і послуг.