Кількість роботів, які застосовуються в промисловості зростає. Ці машини витривалішими, сильніше і швидше людини. Проте, більшості з них все ще не дістає людської спритності. Коли справа доходить до операцій з м'якими або крихкими матеріалами, роботи програють людям. Як повідомляє Wired, компанія Sarcos Robotics вирішила з'єднати силу робота з людською спритністю, створивши робота Guardian GT. Руки цієї машини з досить високою точністю управляються оператором, а система сенсорів і зворотного зв'язку дозволяє справлятися навіть з такими речами, як натискання кнопки чи перемикача.

Тіло Guardian GT кінематично еквівалентно людському, так що оператор, по суті, керує збільшеною копією власного тіла. Відстані між плечем і ліктем, ліктем і зап'ястям механічних кінцівок такі ж, як у справжніх рук. Це дозволяє навіть новачкові без значної підготовки інтуїтивно зрозуміти принцип роботи робота і керувати ним.

Серед сильних сторін Guardian GT можна так само виділити повну збірку машини на материнському підприємстві. Всі деталі робота виготовлені самою компанією Sarcos Robotics, а не замовлені у підрядників. Завдяки цьому комплектуючі ідеально підходять один одному.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про нові навички робобджіл