Компанія Huawei і виробник BOE Technology хочуть першими в світі випустити унікальний складаний смартфон з гнучким екраном. При чому вже роблять в цьому напрямку перші кроки, на відміну від намальованих концепцій Samsung і LG.

За інформацією перевірених джерел, компанії ведуть активну роботу над унікальним пристроєм, вже запустивши у виробництво гнучкі 8-дюймові OLED-дисплеї, які невдовзі можуть опинитися на прилавках.

За чутками, глави обох компаній ставлять перед собою амбітну мету – випередити Samsung, яка теж зацікавлена у запуску такого смартфона.

Цей революційний смартфон китайська компанія планує запустити в листопаді 2018 року. При цьому Samsung восени тільки повинен почати виробництво свого смартфона, який отримав назву Samsung Z або Samsung X.

Популярні новини зараз

День народження Володимира Зеленського: найяскравіші моменти президентства – від дебатів до кохання

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що адміністрація популярної соцмережі "Instagram" визнала, що веде постійне стеження за численними користувачами, відстежуючи окремі їхні дії.

Серед іншого, адміністрація ресурсу відслідковує таку дію, як прокрутка новинної стрічки. Необхідність такого спостереження керівництво "Instagram" виправдовує великим значенням відповідної дії при визначенні працюють в мережі ботів на відміну від справжніх користувачів.

Про це повідомляє Business Insider. Щоб стеження не була таємницею, а інформація про збирання даних з користувальницьких гаджетів не стала неприємним сюрпризом, адміністрація ресурсу попередила про це в оновленій версії своїх "Термінів і умов".

Зараз соціальні ресурси докладає все більше зусиль для того, щоб захистити своїх користувачів від ботів, які можуть активно використовуватися зловмисниками для поширення фейкових новин, формування соціальних настроїв, впливу на громадську думку та ін, а також продажу й купівлі різних товарів і послуг.