Співробітники Державного університету Сан-Дієго провели дослідження і з'ясували, що 70 відсотків повідомлень в Twitter про новий рух курців написано не людьми. Як виявилося, в усьому винні боти і ті, кому це на руку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Вчені захотіли дізнатися, як користувачі популярної соцмережі використовують вейпы, дослідити сприйняття електронних сигарет у США, а також виявити переваги і тип користувачів, обговорюють випарники. Дослідники відзначають, що боти в Twitter не представляли організації або компанії, а їх акаунти були схожі на профілі звичайних людей, щоб замаскуватися під звичайного користувача соцмережі.
Для дослідження відібрали близько 200 тисяч твітів з США, що з'явилися з жовтня 2015-го по лютий 2016 року. Проаналізувавши їх, вчені прийшли до висновку, що 66 % з цих повідомлень підтримували використання електронних сигарет, а 59 % користувачів повідомляли, що особисто використовували вейпы, 54 % повідомляли, що електронні сигарети нешкідливі або менш шкідливі, ніж традиційні, однак це навіть не доведено науково, і кожен рік дослідження показували різні результати.
“роботи стають найбільшим перешкодою і проблемою при аналізі соціальних мереж, – говорить один з дослідників. – Оскільки більшість з них комерційно або політично орієнтовані, вони будуть спотворювати результати аналізу і приводити до невірних висновків. Видалити деяких роботів просто, зважаючи на їх поведінку і публікується контент, однак є й такі, хто схожий на людей, і виявити їх куди складніше".
Іншими словами, на громадську думку в соціальних мережах не варто покладатися. І це стосується не тільки вейпа, але і всього іншого, оскільки крім людей, боти підтримують чиєсь конкретне думку, створюючи ілюзію суспільства.
Як повідомляв раніше Знай.uа, тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone.
Також Знай.uа писав про те, що деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними. Команда з Китаю створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня.