Співробітники Державного університету Сан-Дієго провели дослідження і з'ясували, що 70 відсотків повідомлень в Twitter про новий рух курців написано не людьми. Як виявилося, в усьому винні боти і ті, кому це на руку.

Вчені захотіли дізнатися, як користувачі популярної соцмережі використовують вейпы, дослідити сприйняття електронних сигарет у США, а також виявити переваги і тип користувачів, обговорюють випарники. Дослідники відзначають, що боти в Twitter не представляли організації або компанії, а їх акаунти були схожі на профілі звичайних людей, щоб замаскуватися під звичайного користувача соцмережі.

Для дослідження відібрали близько 200 тисяч твітів з США, що з'явилися з жовтня 2015-го по лютий 2016 року. Проаналізувавши їх, вчені прийшли до висновку, що 66 % з цих повідомлень підтримували використання електронних сигарет, а 59 % користувачів повідомляли, що особисто використовували вейпы, 54 % повідомляли, що електронні сигарети нешкідливі або менш шкідливі, ніж традиційні, однак це навіть не доведено науково, і кожен рік дослідження показували різні результати.

“роботи стають найбільшим перешкодою і проблемою при аналізі соціальних мереж, – говорить один з дослідників. – Оскільки більшість з них комерційно або політично орієнтовані, вони будуть спотворювати результати аналізу і приводити до невірних висновків. Видалити деяких роботів просто, зважаючи на їх поведінку і публікується контент, однак є й такі, хто схожий на людей, і виявити їх куди складніше".

Популярні новини зараз

Нехай плацкарт їм буде пухом: поїзд "Укрзалізниці" розвалився на ходу, пасажирам довелося ловити полиці і сумки

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

"Стара Лорак не зрівняється": наречена Мурата Налчаджіоглу Лілія показала всі свої принади у відкритому купальнику поруч зі Златою Огнєвіч

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

Показати ще

Іншими словами, на громадську думку в соціальних мережах не варто покладатися. І це стосується не тільки вейпа, але і всього іншого, оскільки крім людей, боти підтримують чиєсь конкретне думку, створюючи ілюзію суспільства.

Нагадаємо, що в липні компанія Microsoft представила додаток під назвою Your Phone, яке дозволяє "на льоту" пересилати фото зі смартфона на ПК з Windows 10, а також відправляти з комп'ютера веб-сторінки на мобільний пристрій.

Як повідомляв раніше Знай.uа, тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone.

Також Знай.uа писав про те, що деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними. Команда з Китаю створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня.