На минулому тижні в Гонконзі High-End Audio Visual Show Sony представила новітні доповнення до своєї серії Signature: пару захоплюючих навушників-вкладишів на суму понад 1700 доларів, а цифровий музичний плеєр коштує колосальних 7882 доларів.

За ці гроші цифровий музичний плеєр DMP-Z1 підтримує всі музичні формати hi-res, включає в себе "аудиофильный" підсилювач для навушників і навіть позолочений гучномовець гучності "для забезпечення абсолютної звуковий чистоти". У цієї речі навіть є золото навіть всередині для посилення звуку.

Він прикрашений безліччю новітніх функцій і пропонує "вініловий процесор", який відновлює деяку "теплоту цифрової музики", створюючи якісні перешкоди, як у вінілу. Процесор DSEE HX від Sony може нібито перебудувати будь-який звук - від апаратури до людських голосів. Для зберігання DMP-Z1 має 256 ГБ вбудованої пам'яті і два окремих слота microSD, щоб забезпечити місце для всієї музики, яку ви хочете слухати.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Показати ще

Музичний плеєр може підключатися до вашого комп'ютера через USB-C, і його батарея працює протягом 10 годин музики. Однак, це не має значення, якщо ви купуєте плеєр за ціною авто.

Нагадаємо, що в липні компанія Microsoft представила додаток під назвою Your Phone, яке дозволяє "на льоту" пересилати фото зі смартфона на ПК з Windows 10, а також відправляти з комп'ютера веб-сторінки на мобільний пристрій.

Як повідомляв раніше Знай.uа, тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone.

Також Знай.uа писав про те, що деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними. Команда з Китаю створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня.