Американська компанія Mug Life LLC випустила мобільний додаток, яке створює анімацію з фотографій. Новинка створена на основі технологій комп'ютерного зору і тривимірного моделювання і доступно для користувачів пристроїв Apple.

Це додаток здатне зробити з фотографії анімацію, а потім перетворити її в зображення формату gif або відео.

Алгоритм обробки складається з трьох фаз. Спочатку додаток поділяє фотографію на об'ємні блоки, потім рухає їх у відповідності з обраним фільтром і реконструює фотографію назад. У підсумку виходить анімована модель звичайного знімка: у додатку можна вибрати як вже готові моделі, так і створити її самому - з допомогою маніпуляцій точками на обличчі.

Оцініть можливості програми:

Популярні новини зараз

Ірина Білик зізналася, коли возз'єднається з чоловіком: "Давайте разом..."

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Показати ще

Варто відзначити, що і над програмою працювали Роб Коен і Томас Коулс, які раніше керували Edge of Reality - американською компанією, яка портувати комп'ютерні ігри на консолі.

Раніше екологи розповіли, чому нам варто звикати до спеки. Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.

Софія Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені шокували світ чимось дуже маленьким.