"ВКонтакте" запустила "програму підтримки авторів Telegram-каналів", йдеться у записі корпоративного співтовариства соцмережі "ВКонтакте з авторів". Компанія буде давати купони на просування всередині "ВКонтакте" блогерам, чиї канали в Telegram мають понад 1000 передплатників.

Щоб отримати купон, потрібно написати в особисті повідомлення цієї спільноти і прикріпити посилання на свій Telegram-канал. Однак соцмережа виставляє умову: в описі цього каналу потрібно помістити посилання на спільноту у "ВКонтакте", яке і будуть рекламувати. Повідомляється, що це потрібно лише для процесу верифікації: після його завершення посилання на спільноту можна видалити з опису, а відмовлятися від ведення каналу в Telegram не потрібно.

Соцмережа обіцяє дати по 10 тисяч рекламних показів (але не кінцевих користувачів, які підписалися) на кожну тисячу передплатників Telegram-каналу. Тобто якщо в каналу буде, приміром, 4 тисячі передплатників, оголошення із закликом підписатися на його спільнота у "ВКонтакте" побачать 40 тисяч користувачів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що засновник Telegram Павло Дуров заборонив своїм юристам брати участь у судовому процесі за позовом Роскомнадзора до компанії месенджера.

Популярні новини зараз

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще


Про це заявив у своєму офіційному Telegram-каналі Павло Чиков - керівник міжнародної правозахисної групи "Агора", яка представляє інтереси месенджера в Росії. Захист пояснив таке рішення Дурова його небажанням "легітимізувати відвертий фарс" присутністю своїх адвокатів.

Цю інформацію підтвердив і керівник відділу інформації "Агори" Дмитро Колбасін. "Наші адвокати не будуть брати участь (засіданні)", - заявив він. При цьому юрист зазначив, що "суд не залучив Telegram до цього процесу, не надав жодних матеріалів справи і не дав ніякої можливості підготуватися до судового процесу.