13 квітня Таганський суд постановив заблокувати Telegram на території Росії. Ця подія стала однією з головних тем дня у соцмережах — його почали обговорювати ще до початку засідання, де оголосили рішення.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Деякі користувачі відзначили, що блокування Telegram не сильно допоможе владі в боротьбі з терористами: раніше ФСБ заявило, що всі останні теракти в країні координувалися через популярні месенджери.
Саме рішення в Твіттері зустріли невдоволенням.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що засновник Telegram Павло Дуров заборонив своїм юристам брати участь у судовому процесі за позовом Роскомнадзора до компанії месенджера.
Про це заявив у своєму офіційному Telegram-каналі Павло Чиков - керівник міжнародної правозахисної групи "Агора", яка представляє інтереси месенджера в Росії.
Про це повідомляють російські ЗМІ, цитуючи адвокатів Дурова.
Захист пояснив таке рішення Дурова його небажанням "легітимізувати відвертий фарс" присутністю своїх адвокатів.
Цю інформацію підтвердив і керівник відділу інформації "Агори" Дмитро Колбасін.
"Наші адвокати не будуть брати участь (засіданні)", - заявив він.
При цьому юрист зазначив, що "суд не залучив Telegram до цього процесу, не надав жодних матеріалів справи і не дав ніякої можливості підготуватися до судового процесу (до розгляду справи про блокування месенджера сам Telergam притягнутий не в якості відповідача, а як зацікавлена особа)."Ми своєю участю легітимізувати цей фарс не готові", - підкреслив Колбасін.
Він уточнив, що представники месенджера самі запитали довірителя - Павла Дурова - про необхідність їх участі в суді в такій ситуації ".
У відповідь на це засновник Telegram заявив, що його юристам "не варто брати участь у процесі.