Портал "Знай.uа" підготував топ-10 найбільш скандальних ігор, заборонених у багатьох країнах з різних причин.

10. Bully. Гру повністю заборонили в Бразилії, всі великі рітейлери Британії відмовлялися ставити її на полиці за указів держави, нібито головний герой - школяр, який б'є інших учнів.

9. Fallout 3. Гра заборонена в Австралії, так як у ній знайшли можливість приймати наркотики з подальшим звиканням.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

8. Battlefield 3. В Ірані заборонили цю гру, так як в ній є місія, в якій американці вторгаються в країну і карають "поганих хлопців". Само собою, суспільству це не сподобалося.

7. Manhunt. У 2004-му в Британії сталася трагедія: 17-ти річний підліток на смерть забив молотком свого 14-ти річного товариша. Причиною інциденту стало те, що хлопець переграв в Manhunt. Після випадку, безліч країн заборонили цю гру.

6. Wolfenstein: The New Order. Легко здогадатися, в якій країні цей шутер чекала сама нелегка доля. У Німеччині заборонені будь-які речі з нацистською символікою. Однак, щоб гра все ж потрапила на полиці магазинів, розробники просто змінили всі заборонені знаки і назви на вигадані.

5. Left 4 Dead 2. Гру заборонили на цілих 5 років. Без необхідного маркування 18+ гру просто не хотіли ставити на прилавки. Для залагодження проблеми пішло всього-лише 5 років.

4. Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure. Головний герой Marc Ecko's Getting Up - чорношкірий юнак - розмальовує все підряд своїми барвистими тегами. Гру звинуватили в поганому прикладі для підлітків, що закликає до подібних дій.

3. Silent Hill: Homecoming. Австралія заборонила гру з-за річок крові і розчленування. Також влада країни не оцінили ідею використовувати дриль в якості зброї.

2. Pokemon. Неналежне використання релігійних символів, пропаганда сіонізму, богохульство, просування азартних ігор.

1. Rapelay. Гра створена японськими розробниками. Суть гри полягає в переслідуванні жінки і її двох дочок для насильницьких дій. Гра заборонена практично у всіх куточках країни.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про топ-10 найдорожчих предметів у грі.