За прогнозами експертів кількість пілотованого транспорту з двигунами внутрішнього згоряння буде тільки зменшуватися. У зв'язку з цим великі автоконцерни пробують освоювати нові рішення. До числа таких проб можна віднести масштабний експеримент запущений компанією Toyota в Каліфорнії. Проект являє собою першу в світі електростанцію на біопаливі. В якості сировини для станції будуть використовуватися відходи сільськогосподарської промисловості. Як повідомляє New Atlas, потужності станції вистачить на постачання енергією декількох тисяч будинків, але компанія буде використовувати її для покриття власних логістичних витрат.

Toyota пообіцяла, що станція почне функціонувати в 2020 році в Каліфорнії. Її потужності вистачило б, щоб живити 2350 стандартних домоволодінь. Але електрика піде на забезпечення потреб логістичного крила компанії Toyota Logistic Services, площі і обладнання якого розташовуються в порту Лонг-Біч. Відновлювана енергія покриє всі запити компанії по електроенергії в порту. Крім електроенергії нова електростанція буде виробляти велику кількість водню. Компанія пише, що його вистачить, щоб живити в середньому 1500 машин в день.

На цьому водні будуть їздити всі автомобілі компанії, що працюють в порту — це Toyota Mirai і важка воднева вантажівка Toyota Project Portal. У компанії розглядають проект цієї станції як тестовий, але покладають на нього великі надії. Він повинен показати, що знижувати викиди в атмосферу і при цьому збільшувати мобільність реальне завдання. У Toyota також хочуть з'ясувати, чи зможе водень і біоенергія покривати потреби енергоємного підприємства. Якщо експеримент виявиться успішним, то станції можна буде розгорнути практично в будь-якій частині світу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про автопарк кримінальних авторитетів