Сучасна робототехніка відкриває перед людством масу нових можливостей. Однак, при існуючій системі економічних відносин, вона породжує цілий ряд проблем. Найбільш яскравою і масштабною з них сміливо можна вважати масове скорочення робочих місць. Фахівці пропонують різні рішення для людей, які позбулися роботи через роботів. Втім, як повідомляють російські ЗМІ, якщо ринок не дозволяє людині перетворити енергію свого тіла в гроші за допомогою праці, то таке перетворення можна здійснити і безпосередньо.

Данці створили костюм, який використовує кінетичну енергію тіла людини для того, що б майніти електронну валюту. Дослідники з Гааги винайшли диво-костюм, механізм роботи якого спрямований на те, щоб при виробленні тепла тілом людини, на його електронному гаманці майнилася електронна валюта. При випробуваннях свого винаходу розробникам вдалося роздобути більше 17 тисяч монет різних кріптовалют. В більшості своїй Ephereum.

Розробники відзначили, що такий костюм стане прекрасною альтернативою для людей, яких скоротять на роботі, при впровадженні в технології виробництва роботів, в найближчому майбутньому. Важко сказати, чи може такий метод отримання грошей стати масовим рішенням проблеми безробіття. Адже по суті людина буде отримувати засоби до життя лише за те, що просто живе і ворушиться. Цілком можливо, що при такому положенні справ людству варто було б просто відмовитися від грошей і забезпечити всім задоволення їх базових потреб.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про підключення їжі до інтернету

Популярні новини зараз
Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..." Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще