Японські вчені створили штучну "третю руку", якою можна керувати силою думки одночасно з реальними кінцівками — майже як доктор Октавиус з "Людини-павука".

Подивіться дивовижне відео:

Раніше вчені довели, що людина може керувати трьома руками одночасно. Для цього вони прикріпили протез до випробуваному, і змусили робити різні речі. При цьому, в протез давали пляшку води і забирали її, а чоловік повинен був це контролювати. Завдяки цьому вдалося довести, що людина здатна управляти трьома руками одночасно.

Іншими словами, якщо людині дати третю руку, через деякий час він навчитися керувати нею.

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

За словами авторів проекту, технологія може допомогти натренувати мозок користувача.

Нагадаємо, що популярний месенджер WhatsApp піддався атаці вірусу, який розсилає користувачам страшні фото і відео. Користувачі месенджера WhatsApp повідомили, що в їх адресній книзі почав з'являтися абонент з ім'ям Momo. Це відбувається з-за вірусу, який з допомогою цього контакту вночі після 03:00 розсилає іншим користувачам повідомлення з шокуючого змісту.

Як повідомляв портал Знай.uа, що серед останніх великих оновлень браузера для техніки Apple Safari можна відзначити хіба що поява вбудованого генератора паролів.

Однак дизайнер Джуліус Сон впевнений, що цей незвичайний браузер можна зробити ще краще.

Також портал Знай.uа писав, що складні телефони поступово вриваються на ринок. Huawei - це лише одна з компаній, яка слідом за Samsung, яка кілька років створює Galaxy F займається розробкою гнучкого смартфона. Цікаво, що південнокорейський гігант першим продемонстрував наміри випустити такий пристрій, однак, Huawei робить все можливе, щоб першою в світі випустити складаний смартфон на ринок.