Лабораторія Касперського в Москві оголосила про випуск безкоштовної версії свого антивірусного програмного забезпечення по всьому світу, запуск продукту, який виникає на тлі підозри в США, що кібер-фірма вразлива для впливу російського уряду.

"Kaspersky Free був доступний відразу в Сполучених Штатах, Канаді і деяких країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, і в найближчі місяці він буде запущений в інших регіонах", - повідомляє засновник компанії Євген Касперський.

Kaspersky заявила, що безкоштовна версія не призначена для заміни платних версій її антивірусного програмного забезпечення, описуючи її як пропонує "прості функції, такі як захист електронної пошти та веб-антивірусу з автоматичними оновленнями.

Компанія працює над Kaspersky Free протягом 18 місяців.

Популярні новини зараз
ПриватБанк запустив сервіс, на який довго чекали Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" заявив, що Google снаучилась стежити за лихами.