Розробники одного з популярних месенджерів WhatsApp на даний момент тестують нову можливість, яка покликана спростити користування додатком. Про це повідомляють ЗМІ.

У WhatsApp займаються тестуванням нової кнопки "позначити як прочитане" у повідомленнях на платформі OC Android. Зараз користувач месенджера має можливість лише відповісти на повідомлення, не відкриваючи додатка.

Нова функція дозволить клієнтам відзначати приходять повідомлення як прочитані, не відкриваючи сам месенджер. Таким чином список повідомлень буде простіше чистити.

Раніше розробники WhatsApp додали в месенджер позначку "пересланное повідомлення". Відтепер так зазначаються всі переслані повідомлення. Крім того, адресат бачить, хто є автором повідомлення.

Популярні новини зараз
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Нагадаємо, індійські власті заявили, що месенджер WhatsApp, що належить Facebook, несе відповідальність за поширення фейкових повідомлень про викрадення дітей. Це призвело до серії жорстоких розправ і побиттів за останні кілька місяців по всій країні.

Дивіться: як відновити листування в месенжері

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" додаток для обміну повідомленнями WhatsApp презентував нову функцію Broadcast Only, яка дозволяє адміністраторам групових чатів створювати канали для читання. Це дозволить користувачам отримувати інформацію у вигляді оголошень новин, як у Telegram. Про це повідомляє hi-tech.

Для того, щоб активувати функцію потрібно зайти у вкладку "Інформація про групу", натиснути на "Налаштування групи", потім на "Надіслати повідомлення", де слід вибрати пункт "Тільки адміністратори".

Звичайні користувачі зможуть залишатися в групі, однак відправити смс або картинку вони не зможуть. Група в цьому випадку стає односпрямованим потоком інформації, де невелика кількість адміністраторів може транслювати її на аудиторію до 256 користувачів.