Мобільний фішинг - це шахрайство, яке просто так не зникне. За словами Verizon, 90% всіх інцидентів з порушеннями даних починаються з фішингу - і мобільний є самим швидкозростаючим вектором атаки. Дослідження показують, що новий сайт фішингу створюється кожні 20 секунд. Тим не менш, в рамках мобільного фішингу зловмисники використовують безліч різних методів і кампаній, що утрудняє підтримку новітніх загроз.

Дослідники з Wandera спостерігали нову тенденцію, яка росте популярністю серед кіберзлочинців - з кожним днем виявляються десятки нових атак. Це велике сімейство фішингових атак можна ідентифікувати по декількох загальних функцій, особливо в центрі уваги WhatsApp, популярного додатка повідомлень.

У той час як традиційні фішингові компанії використовують електронну пошту, більшість атак сьогодні поширюються через інші вектори на мобільних пристроях. Для цього є кілька причин. Варто відзначити, що Skype, WhatsApp і SMS, мають слабкий захист.

На відміну від електронної пошти, де повідомлення позначається як небезпечне, ця нова фішинг-атака взагалі не фільтрується в WhatsApp. Фактично, коли посилання розділяється в WhatsApp, вона іноді розширюється, щоб відображати фрагмент веб-сайту з логотипом і заголовком сторінки, натякаючи користувачам безпеки.

Нагадаємо, що сервіс Facebook Watch, який раніше працював тільки в США, стане доступним для користувачів зі всього світу. Про це повідомляє ВВС-Україна. Відеоплатформа дозволяє викладати контент тільки тим авторам, які відповідають низці критеріїв.

Як повідомляв портал Знай.uа, на минулій виставці Gamescom 2018 журналіст видання IGN поцікавився у Піта Хайнса, віце-президента по маркетингу Bethesda, не втомився він від того, що в пресі і співтоваристві видавництво позиціонують як "спасителя синглплеерных ігор".

Також портал Знай.uа писав, що в китайському магазині Xiaomi з'явилася більш доступна серія валіз 90 Points Travel Suitcase 1A, представлена двома моделями розміром 20 і 26 дюймів.