1 червня китайська компанія Xiaomi представить світу кілька своїх продуктів. І за день до цього заходу у Мережі з'явилися зображення флагмана 8 Mi, смартфона Mi 8 SE і фітнес-трекера Mi Band 3.

Знімок відображає Мі 8 та Мі 8 SE поруч один з одним, підтверджуючи існування двох моделей, а також їх зовнішній вигляд. Варто нагадати, що Mi 8 SE не буде підтримувати 3D-технологію розпізнавання осіб, як Mi 8. Тим не менш, співвідношення екрана до корпуса у 8 Mi SE на висоті.

Завдяки злитим побачити дати продажу Мі 8 та Мі 8 SE. Так, попередні замовлення на Mi 8 стартують в день проведення заходу - 31 травня, а фактичні поставки почнуться 5 червня. А ось модель Mi 8 SE надійде в продаж на три дні пізніше - 8 червня.

Ще один витік також підтверджує той факт, що Mi 8 не буде включати вбудований дисплей сканер відбитків пальців - на фотографії чітко бачимо сканер відбитків пальців, розміщений на задній панелі телефону.

Популярні новини зараз

День народження Володимира Зеленського: найяскравіші моменти президентства – від дебатів до кохання

Якою була Марина Поплавська в молодості: архівні кадри з покійною зіркою "Дизель Шоу"

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Показати ще

Крім того, на Weibo була помічена фотографія Mi Band 3 і його роздрібної коробки. Нажаль, вона не розкриває ніяких подробиць про пристрій, крім того, що дає уявлення про дизайн.

Раніше портал "Знай.ua" повідомив, що незважаючи на запевнення керівництва Apple про відсутність відчутного глобального редизайну iOS 12, зовнішній вигляд операційки все-таки може трохи змінитися. Про це можна зробити висновок з оновлення мобільного додатку WWDC, нова версія якого з'явилася в App Store.

В додатку міститься інформація про майбутній конференції, де розписані всі дати і час проведення того чи іншого заходу, а сам дизайн оновлення відрізняється від звичного для нас версії iOS 11.4

У новій версії WWDC оновили іконки і стікери. Подібний апдейт стався і в 2013 році, незадовго до релізу тотально переробленої iOS 7.

Перед анонсом iOS 11 Apple також додала в додаток жирний шрифт і побічно відобразила стиль нової операційки.