Людина не може контролювати все у своєму житті, і неспростовним доказом тому є наш організм.

Вчені переконують, що багато біологічних функцій можуть виникати просто так.

Пише Reader’s digest.

1.Випадіння волосся може залежати від багатьох факторів, проте цей процес неможливо контролювати. Іноді такий процес пов'язаний з генетикою, а також густина, товщина і гранична довжина, до якої вони виростають.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Якою була Марина Поплавська в молодості: архівні кадри з покійною зіркою "Дизель Шоу"

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Показати ще

2.У правшів нігті ростуть швидше на правій руці, у лівшів навпаки – на лівій. Вони за місяць виростають приблизно на 2,5 міліметри.

3.Незалежно від бажання людини, організм людини виробляє жир для підтримки здоров’я шкіри, її захисту від забруднень і інших шкідливих факторів навколишнього середовища. Експерти радять не захоплюватися постійними умиваннями, особливо з використанням антибактеріальних продуктів косметики, інакше здоровий бар’єр шкіри може постраждати.

4.Людина не може контролювати "гусячу шкіру", утворення слини, позіхання, а також розмноження бактерій всередині організму і на поверхні тіла. Це залишилося в нас фізіологічне нагадування про ті часи, коли далекі предки людини були покриті шерстю.

5.Понад 90% людей зіштовхуються з нав’язливими думками. У деяких людей цей процес трансформується у психічне захворювання.

6.Вчені не можуть пояснити, чому з’являються сни. Відповідно, цей процес теж залишаються неконтрольованим. Зміст снів і поява дивних думок – це теж процеси, що відбуваються з нами незалежно від волевиявлення. Вчені досі не можуть пояснити причину дивних сновидінь, пропонуючи тільки різноманітні гіпотези про механізми їх формування. Наприклад, є версія про те, що сни – це розширений стан свідомості, що виходить за межі звичайного мислення.

Нагадаємо, дослідники зробили неймовірну заяву про те, наскільки легко людина може поліпшити свій фізичний стан і психологічне здоров'я. Виявляється, для цього достатньо прогулюватися пішки 30 хвилин в день.

За словами експертів, багато людей впевнені, що для досягнення гарної фізичної форми необхідно докладати масу зусиль і часу, до сьомого поту займатися спортом і нічого не їсти. Насправді, проста ходьба є цілком ефективним засобом для підтримки гарного м'язового тонусу, підкреслюють наукові фахівці.

Раніше портал "Знай.ua" писав, про п'ять легких способів уповільнити старіння. Спеціаліст ґрунтувалася на своїй науковій роботі по теорії старіння.