Відомо, що офіційний аккаунт компанії Xiaomi у соцмережі Weibo підтвердив презентацію нового флагманського смартфона в кінці нинішнього місяця, а пройде вона в китайському Шеньчжені. Повідомляється, що майбутня новинка отримає назву Xiaomi Mi 8, а її головною особливістю стане сканер особи 3D Face. В якості підтвердження своїх слів офіційний джерело виклав в мережу фотографію системи камер в вирізі нового телефону.

Судячи з фото, смартфон отримає щось на зразок системи камер TrueDepth, яка використовується в iPhone X для забезпечення роботи системи сканування обличчя Face ID. Аналогічний модуль дозволить власникам нового китайського телефону використовувати біометричний сканер особи для забезпечення абсолютної безпеки. Він зможе будувати 3D-модель обличчя людини, а також, що не менш важливо, працювати в умовах повної темряви за рахунок спеціального ІЧ-сенсора.

Технологія 3D Face краще програмного сканера особи Face Unlock по частині надійності, тому що її неможливо обдурити в звичайних умовах. Звичайно, можна створити 100% копію особи людини з використання будь-яких матеріалів, однак на практиці це неможливо з технічних причин. Судячи з усього, китайська корпорація вирішила скасувати смартфон Mi 7, випустивши замість нього модель 8 Mi, яка приурочена до 8-річчя всього бренду.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, хакери навчилися повторно завантажувати видалені шкідливі програми в Google Play. Про це повідомляють symantec.com.

За словами експертів з безпеки, як мінімум сім заражених програм повернулися в магазин після блокування, змінивши назви та видавців. Код шкідливого ПЗ залишався таким же.

Небезпечні програми маскувалися під калькулятори, емодзі-клавіатури і диктофони для запису дзвінків, однак вони не виконували вказані в описі функції. Додатки ховалися після установки, намагаючись отримати доступ до девайсу.

Дослідники запевняють, що подібні шкідливі програми крутили жертвам рекламні оголошення і обманювали користувачів фейковими конкурсами, приносячи великий дохід хакерам за рахунок довірливих клієнтів.