Microsoft неспроста інтегрувала антивірус "Захисник Windows" у свою ОС: це засіб оберігає систему від шкідливих програм з моменту її першого запуску. Якщо ж ви віддаєте перевагу сторонній антивірус, то "Захисник" може з ним конфліктувати. У таких випадках ви можете відключити "Захисник Windows" і цілком покластися на сторонній антивірус.

Як відключити "Захисник" у Windows 10 і 8

1. Запустіть редактор реєстру Windows. Для цього натисніть клавіші Win + R, введіть у вікні "Виконати" regedit і натисніть клавішу Enter.

2. На лівій панелі у вікні реєстру перейдіть в каталог HKEY_LOCAL_MACHINE → SOFTWARE → Policies → Microsoft → Windows Defender.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі
Показати ще

3. У правій частині вікна двічі клікніть по параметру DisableAntiSpyware, змініть його значення на 1 і натисніть ОК.

4. Перезавантажте комп'ютер. Після цього "Захисник" повинен відключитися.

Щоб включити його, знову відкрийте редактор реєстру і змініть значення DisableAntiSpyware на 0.

Як відключити "Захисник" у Windows 8, 7, Vista і XP

1. Запустіть менеджер служб Windows. Для цього скористайтесь комбінацією клавіш Win + R, введіть у вікні "Виконати" services.msc і натисніть Enter.

2. У списку знайдіть службу "Захисник Windows (Windows Defender) або з подібною назвою і двічі клацніть по ній.

3. Коли відкриється нове вікно, в полі "Тип запуску" виберіть "Вимкнено" і натисніть ОК.

4. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Як швидко відключити "Захисник" у будь-якій версії Windows

Якщо вам з якоїсь причини не вдасться відключити "Захисник" стандартними засобами, спробуйте безкоштовну програму Win Updates Disabler. Запустивши утиліту, позначте в ній пункт "Відключити Захисник Windows" і натисніть "Застосувати зараз". Після цього перезавантажте комп'ютер, щоб застосувати зміни.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google розповість про дірки Windws 10.